KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14512006
nr 1451 2006
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 243/360, daterad 1971. Bildmått: 23x40, yttermått inklusive ram: 36x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:01:37
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén